WarszawaSzczecinGdyniaSiedlceWarszawa WolskaWarszawa KarolkowaWarszawa LesznoWarszawa KaczaWarszawa DomaniewskaWarszawa WilanowskaWarszawa DereniowaWarszawa Dembowskiegotworzenie serwisówrozwiązania intranetowetechnologie internetowehostingstrony internetoweagencja interaktywnasystem zarządzania treściązarządzanie treściąwebdesignpozycjonowanieprezentacje multimedialnemailingdriveCMSwebserwisyIndigo Home PageToyota Radosc Home PageKiljanczyk Home PageLot Catering Home PageCasinos Poland Home PageTravelweb Home PageDragowski - dom, mieszkanie, domy, mieszkaniaDragowski domDragowski domyDragowski nieruchomosciDragowski mieszkanieDragowski mieszkaniaMapa PolskiHotel Król KazimierzMcAfee
systemy mobilne z lokalizacją GPSmapy internetowe i aplikacje GISsystemy zarządzania treścią
Oferta Uniwersalny system zarządzania treścią (CMS)
Uniwersalny system zarządzania treścią (CMS) 

 Dlaczego indigo.LivePage! to dobry wybór?

System zarządzania treścią indigo.LivePage! istnieje na polskim rynku od 2000 roku i jest stale udoskonalany. Wiele renomowanych firm i organizacji zaufało nam i zbudowało swoje serwisy ineternetowe w oparciu o indigo.LivePage! Każda z nich miała swoje powody...  Trzy najważniejsze to:

 • Krótki czas i niski koszt wdrożenia

  indigo.LivePage! jest gotowym rozwiązaniem, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, co umożliwia bardzo krótkie czasy realizacji serwisu z pełnym zarządzaniem treścią – w pełni funkcjonalny serwis może powstać w ciągu zaledwie kilku dni. A krótki czas realizacji oznacza też niski koszt wdrożenia. Możliwość dzierżawy aplikacji w modelu ASP pozwala na ewaluację rozwiązania bez ponoszenia dużych kosztów jednorazowych, a jednocześnie zapewnia stały dostęp do najnowszych wersji oprogramowania.
 • Pełna elastyczność

  indigo.LivePage! umożliwia całkowite rozdzielenie wyglądu stron od danych i logiki systemu. Każdy z tych trzech elementów może być tworzony i aktualizowany niezależnie. Ponadto zastosowanie powszechnie przyjętych standardów przesyłania danych takich jak XML pozwala na łatwą wymianę informacji i integrację z istniejącymi rozwiązaniami informatycznymi
 • Rozwój zrównoważony

  Dzisiejsza gospodarka zmienia się zbyt szybko aby firmy, czy choćby ich strony internetowe, mogły być raz zaprojektowane i potem skutecznie konkurować na rynku. Aby dostosować firmę nie tylko do wczorajszych, ale także do jutrzejszych potrzeb klientów, projektowanie i zmiany muszą procesem ciągłym. Dzięki modułowej budowie indigo.LivePage!, serwis internetowy może się rozwijać stopniowo wraz z rozwojem firmy oferując optymalną funkcjonalność dostosowaną do aktualnych potrzeb.

 

 Czym indigo.LivePage różni się od pozostałych systemów dostępnych na rynku?

Wśród dostępnych na polskim rynku rozwiązań większość systemów zarządzania treścią posiada zbliżone cechy i funkcjonalności.

Niewiele firm oferuje rozwiązania wspomagające w sposób kompleksowy działania marketingowe w internecie. Trzy najważniejsze cechy wyróżniające indigo.LivePage! wśród pozostałych rozwiązań to:

 • Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

  Doświadczenia zebrane podczas świadczenia przez indigo usługi pozycjonowania serwisów w wyszukiwarkach pozwoliły nam na stworzenie interfejsu umożliwiającego użytkownikom indigo.LivePage! własnoręczne wypozycjonowanie serwisu w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Wysoka pozycja serwisu w wynikach zapewnia wzrost odwiedzalności strony przez nowych klientów. 

 • Narzędzie marketingowe - system raportująco decyzyjny

  Większość serwisów internerowych służy wyłącznie jako bierna forma reklamy firmy. Indigo.LivePage! jest również narzędziem marketingowym, zbiera i analizuje ruch na stronach firmy. Przetworzone informacje dotyczące zainteresowania ofertą umieszczoną na stronie są przesyłane w formie raportów osobom odpowiedzialnym za marketing internetowy firmy. System zaznacza potencjalne problemy i okazje promocyjne, sugeruje działania pozostawiając zarządzającym decyzję a następnie przyjmuje wyznaczone zadania do wykonania.
 • Akcelerator obsługi serwisów o wysokiej odwiedzalności

  Serwisy o bardzo wysokim ruchu odwiedzających takie jak sklepy, portale i duże serwisy korporacyjne czy informacyjne wymagają zastosowania specjalnej technologii zapewniającej bezawaryjną obsługę wszystkich klientów w jednakowym wysokim standardzie. Akcelerator zapewnia bezawaryjny dostęp do informacji przy ruchu ponad 750 000 odwiedzin dziennie.

 

 Korzyści płynące z zastosowania indigo.LivePage!

 • Redukcja kosztów i czasu aktualizacji zawartości serwisu internetowego.
 • Automatyzacja promocji internetowej
 • Dostęp do systemu z dowolnej lokalizacji
 • Tworzenie i zarządzanie relacjami z klientami
 • Wzrost odwiedzin na stronie
 • Pozyskiwanie informacji rynkowych z internetu
 • Katalogowanie produktów i obsługa koszyka zamówień
 • Obsługa programów lojalnościowych
Opinie o produkcie 

 Aktivist o indigo.LivePage! 

"...Nowy portal Aktivist.pl uruchomiliśmy z początkiem roku 2004 w oparciu o technologię indigo.LivePage!..." 

więcej

 LOT Catering o indigo.LivePage!

"...LOT Catering jest kojarzony głównie z rynkiem posiłków lotniczych, jednak coraz bardziej istotną składową naszej działalności jest catering nielotniczy..."

więcej

 PKPP o indigo.LivePage!

"...Z punktu widzenia takiej organizacji jak Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych, najważniejszą cechą CMS jest automatyzacja procesów zarządzania relacjami z klientem..."

więcej
Czy serwis internetowy zwiększa sprzedaż Twojej firmy?
Zobacz dlaczego potrzebne Ci jest pozycjonowanie www
więcej
Pozycjonowanie - krok drugi
Zobacz czym jest, a czym nie jest pozycjonowanie www i jak możesz na tym najbardziej skorzystać.
więcej
Home | Firma | Projekty | Kariera | Kontakt
 
© Indigo sp. z o.o.
http://www.blumedia.plhttp://www.mcafee.com.plhttp://www.sealgraphics.plhttp://www.rolanddg.plhttp://www.intelicoat.plhttp://www.drytac.plhttp://www.renault.warszawa.pl