WarszawaSzczecinGdyniaSiedlceWarszawa WolskaWarszawa KarolkowaWarszawa LesznoWarszawa KaczaWarszawa DomaniewskaWarszawa WilanowskaWarszawa DereniowaWarszawa Dembowskiegotworzenie serwisówrozwiązania intranetowetechnologie internetowehostingstrony internetoweagencja interaktywnasystem zarządzania treściązarządzanie treściąwebdesignpozycjonowanieprezentacje multimedialnemailingdriveCMSwebserwisyIndigo Home PageToyota Radosc Home PageKiljanczyk Home PageLot Catering Home PageCasinos Poland Home PageTravelweb Home PageDragowski - dom, mieszkanie, domy, mieszkaniaDragowski domDragowski domyDragowski nieruchomosciDragowski mieszkanieDragowski mieszkaniaMapa PolskiHotel Król KazimierzMcAfee
systemy mobilne z lokalizacją GPSmapy internetowe i aplikacje GISsystemy zarządzania treścią
Home
 Wybrani klienci Indigo:
               
Targeo.mobi dostępne na systemie Android 

Aplikację mobilną Targeo.mobi można już pobrać z Google Play.

Bezpłatna aplikacja umożliwia korzystanie z map w telefonie i tablecie - wyszukiwanie adresów i POI, wyznaczanie tras wraz z nawigacją głosową pomiędzy manewrami, aktualny stan natężenia ruchu drogowego i wiele innych funkcjonalności.

Pobierz już teraz!

więcej
Raport o zakorkowaniu 

Przez korki i utrudnienia w ruchu drogowym w największych polskich miastach kierowcy tracą rocznie 3,5 mld zł, czyli 2,9 tys. zł na statystycznego kierowcę. W porównaniu z rokiem 2012 i 2011 widoczna jest jednak poprawa – straty kierowców zmniejszyły się odpowiednio o ponad 52 i prawie 31 mln zł rocznie. Z III edycji "Raportu o korkach w 7 największych miastach Polski" przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte i serwis Targeo.pl wynika, że najłatwiej podróżuje się po Gdańsku i Katowicach, a najtrudniej po Krakowie. W ciągu dwóch ostatnich lat największa poprawa nastąpiła w Warszawie i Gdańsku.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem o korkach, dostępnym na stronie http://korkometr.targeo.pl

Serwis mapowy Targeo.pl 

Serwis publiczny Targeo.pl odwiedza miesięcznie ponad 3 mililony unikalnych użytkowników. Zajmuje 3 miejsce w kategorii "Mapy i lokalizatory" wg Megapanel.

Serwis dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym i korkach.

więcej
Home | Firma | Projekty | Kariera | Kontakt
 
© Indigo sp. z o.o.
http://www.blumedia.plhttp://www.mcafee.com.plhttp://www.sealgraphics.plhttp://www.rolanddg.plhttp://www.intelicoat.plhttp://www.drytac.plhttp://www.renault.warszawa.pl